Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Spotkanie z p. Anną Magdaleną Mróz, poetką lotniczą

10 listopada 2011 Aktualności

W dniu 27 października p. A. Stokłosa we współpracy z Górską Szkołą Szybowcową „Żar” zorganizował w naszej szkole spotkanie z p. Anną Magdaleną Mróz. Pani Anna jest autorką pierwszego w Polsce i na świecie tomiku poezji „Trzeci diament”, opiewającego piękno polskiego lotnictwa sportowego !!! Na spotkaniu p. Anna pięknie deklamowała swoje wiersze i opowiadała o genezie powstawania niektórych z nich. Lotnicza młodzież naszej szkoły słuchała z zapartym tchem!!! Szczególne zainteresowanie wzbudziły lotnicze erotyki… Zainteresowanych, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu odsyłam do szkolnej biblioteki. Znajdziecie tam „Trzeci diament”. Na zakończenie swoje umiejętności recytatorskie przedstawił nasz kolega Piotr Karasiński, laureat ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego.