Godło
30 Wrzesień 2022 - Zofii i Hieronima
Dzień Chłopaka

Zajęcia z native speakerem języka angielskiego

7 listopada 2011 Aktualności

21 października zostały zorganizowane zajęcia dla uczniów klas organizacji reklamy prowadzone przez native speakera – Natali  Menezes z Republiki Południowej Afryki – wykładowcy szkoły językowej MySpeed w Bielsku-Białej. Zajęcia składały się z dwóch części. W pierwszej części Natali zaprezentowała uczniom swój ojczysty kraj. Druga część zajęć rozpoczęła się quizem o RPA. Uczniowie z najlepszymi wynikami zostali nagrodzeni. Kolejnym punktem lekcji była praca w grupach. Zadaniem uczniów było opracowanie programu zwiedzania Republiki Południowej Afryki. Pod koniec zajęć każda z grup prezentowała swoją propozycje na forum.     Zajęcia te zorganizowała mgr Joanna Hałat