Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Szkolny konkurs „Quite literally…”

20 października 2011 Aktualności

Stwórz filmiki „Quite literally…” ilustrujące w zabawny sposób angielskie idiomy. Film nie musi być nagrany profesjonalną kamerą – wystarczy telefon komórkowy i pomysł na najzabawniejsze zilustrowanie jednego z idiomów.   Aby wziąć udział w konkursie wystarczy: stworzyć grupę maksymalnie 5 osób, wybrać idiom (inny niż wykorzystany w filmikach „Quite literally…” w serwisie YouTube), wpaść na pomysł, jak w zabawny sposób zilustrować wybrane wyrażenie, nagrać scenkę nie dłuższą niż 2 min za pomocą kamery lub telefonu komórkowego, do 26 października wysłać filmik mailem na adres angielski.zstih@gmail.com.   NAGRODY: sponsorowane przez Wydawnictwo Longman ORGANIZATOR: Joanna Hałat