Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

III Rajd Górski Szkolnych Kół PCK z udziałem uczniów ZSTiH

5 października 2011 Aktualności

W czwartek 8 września grupa młodych ratowników z naszej szkoły i kibice 😉 wzięli udział w III Rajdzie Górskim Szkolnych Kół PCK. Tym razem trasa wiodła Doliną Luizy czyli popularną trasą spacerową bielszczan. Poznaliśmy historię nazwy doliny, dowiedzieliśmy się dużo o gospodarce leśnej, o której opowiadali nam pracownicy Lasów Państwowych.   Ale najważniejsze: wzięliśmy udział w konkursie na temat PCK, honorowego krwiodawstwa, sprawdziliśmy swoje umiejętności udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. W tym roku nie udało się stanąć na podium ale przywieźliśmy dyplom!!!   Jeśli chcesz dołączyć do Szkolnego Koła PCK, chcesz brać udział w ciekawych zajęciach, nauczyć się przydatnych umiejętności, poznać interesujących ludzi z pasją przyjdź do nas!!!   CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!!!!!!!!