Godło
12 Lipiec 2024 - Jana i Gwalberta

Sejmik Samorządów Szkolnych w ZSTiH

20 czerwca 2011 Aktualności

17 maja 2011r. Samorząd Szkolny zorganizował XVII Sejmik Samorządów Szkolnych szkół średnich miasta Bielska-Białej.  Spotkanie służące wymianie doświadczeń uświetniła multimedialna prelekcja gościa specjalnego – Sebastiana Kawy – wielokrotnego mistrza świata w lotach szybowcowych. Zaproszenie przyjęło 12 szkół, a oto ich lista: II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka; IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej; VI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej; VIII Liceum Ogólnokształcące im. Hanny Chrzanowskiej; Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4; Zespół Szkół im. Juliana Tuwima; Zespół Szkół Budowlanych; Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych; Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych; Zespół Szkół Ogrodniczych; Zespół Szkół Rzemieślniczych; Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących.                 Atmosfera była świetna, a obrady – owocne. Zapraszamy już za rok!