Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Uczniowie ZSTiH na Żarze

5 czerwca 2011 Aktualności

Uczniowie ZSTiH na Żarze (IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wyścigach Szybowcowych)          W dniach 2.05.2011 do 10.05.2011 odbyły się na Żarze „IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wyścigach Szybowcowych o Puchar Euroregionu Beskidy”.      Uczniowie naszej szkoły pomagali w ich organizacji zajmując się obsługą przedstartową szybowców (m. in. zakładali urządzenia pozwalające śledzić zawody on-line w Internecie).      Poniżej prezentujemy kilka zdjęć wykonanych przez p. A. Stokłosę i W. Englerta w trakcie trwania zawodów.      P.S. Zwyciężył „jak zwykle :-)” p. S. Kawa, którego zresztą gościliśmy w naszej Szkole.   Poniżej materiał TV Kraków dotyczący tego wydarzenia: