Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

AIR SHOW PARDUBICE 2011

31 maja 2011 Aktualności

Od 1990 roku w na lotnisku w Pardubicach organizowane są co roku jedne z najciekawszych pokazów lotniczych w Europie. Udział biorą zarówno autentyczne latające samoloty z lat 1920 -1960, jak i najnowsze konstrukcje wojskowe i cywilne. Specjalną od lat atrakcją pokazów w Pardubicach jest udział tak znanych konstrukcji jak Spitfire, Hurricane, Mustang, Jak oraz wiele innych słynnych samolotów z okresu II wojny światowej. Jest to rodzaj podróży przez historię lotnictwa ,ilustrowany pokazami w locie słynnych samolotów.   Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://aviatickapout.cz/cs/program/hlavni-program_1/   Lista uczniów zakwalifikowanych do wzięcia udziału w imprezie oraz informacje dotyczące spotkania organizacyjnego znajdują się w dziale ogłoszeń.   Wyjazd sponsorowany jest przez FIAT AUTO POLAND.