Godło
05 Czerwiec 2023 - Walerii i Bonifacego
Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego

XII Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki w ZSTiH – relacja

30 maja 2011 Aktualności

  W dniu 27.05.2011 roku w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych odbyły się ciekawe wykłady i warsztaty branżowe w ramach XII Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki.   W zajęciach wzięło udział w sumie 112 gimnazjalistów z klas 2 i 3. W imprezie wzięły udział następujące gimnazja z Bielska-Białej: KTK (2 klasy), nr 5, nr 10 oraz nr 11.   Tematy wykładów i warsztatów:   1) Film animowany w reklamie – warsztaty 2) Dlaczego samolot lata? – o silnikach samolotowych i nie tylko – wykład 3) Reklama jako sposób budowania wizerunku – wykład i prezentacja 4) Obrabiarki sterowane numerycznie – warsztaty   Dziękujemy wszystkim szkołom za tak liczną obecność na Festiwalu.