Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Wizyta młodzieży naszej szkoły w ATH

28 lutego 2011 Aktualności

Młodzież z klasy maturalnej ZSTiH odwiedziła Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Podczas wizyty uczniowie wzieli udział w wykładzie pt. „Game  engine, czyli rzecz o anatomii gry komputerowej”, prowadzonym przez dr inż. Kryspina Mirotę. Ponadto młodzież uczestniczyła w zajęciach praktycznych w kilku labolatoriach uczelni, m.in. Labolatorium CAD, Labolatorium Podstaw Automatyki i Robotyki, Labolatorium Ergonomii, Labolatorium Silników Spalinowych.   Zajęcia zostały przeprowadzone w bardzo ciekawy i praktyczny sposób – niemal 5-godzinne spotkanie wszystkim przypadło do gustu i „przeleciało” bardzo szybko. Już jesteśmy umówieni na kolejne spotkania i dalszą współpracę z ATH :)   Opiekunowie grupy: mgr inż. Roman Budzyński, mgr inż. Wiesław Dziubek