Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Obóz narciarsko-snowboardowy ZSTiH

4 lutego 2011 Aktualności

W dniach 16-22.01.2011 – w pierwszym tygodniu ferii zimowych uczestniczyliśmy w obozie narciarsko-snowboardowym „Pieniny 2011”. Niektórzy z nas uczyli się jeździć na desce od podstaw, niektórzy parę razy wcześniej stali na tzw. parapecie. Narciarze  – czyli Paweł i Damian – zjeżdżający na „boazerii”, śmigali już parę lat, więc instruktorzy troszkę mniej przeciagnęli ich po śniegu. Każde jeżdżenie na stoku zaczynaliśmy porządną rozgrzewką. Przeciągnięci, przekulani, rozciągnięci i mocno rozgrzani dawaliśmy sobie coraz lepiej radę, nawet we freestyle’u i co najważniejsze nie było urazów! Mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec zimy i będziemy szlifować umiejętności parapetowo-boazeryjne jeszcze nie raz tej zimy:)