Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

„Przyczłapka do kurczałki” i 5 Festiwal „Święto Ogrodów”

24 czerwca 2010 Aktualności

    Na finałowej krakowskiej Gali konkursu na reklamę o niczym (a ściśle : o czymś, co nie istnieje!) nie mogło zabraknąć uczniów klasy o specjalności; technik organizacji reklamy. To 11 czerwca w gmachu Collegium Nowum Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizowano wystawę konkursowa i przedstawiono wyniki. Sponsorem nagrody głównej był europoseł Bogusław Sonik. Imprezie patronowała także bielska europoseł Małgorzata Handzlik, której córka Monika należała do organizatorów konkursu. Pomysł fantastyczny! W przyszłości wykorzystamy go w naszych szkolnych planach.    W tym samym dniu otwarto w Krakowie(Ogród Botaniczny UJ ) 5 Festiwal ”Święto Ogrodów”. I tu także pojawili się uczniowie, bo przyroda to najwdzięczniejszy temat dla serca, oka i ucha. Zwłaszcza dla fotograficznego! Dziękujemy MZO za pomoc w organizacji tej naukowo–artystycznej wycieczki.   A może to jest ”przyczłapka do kurczałki”?

Poniżej fotorelacja z wycieczki: spacer po Ogrodzie Botanicznym, wizyta na Uniwersytecie i ……