Godło
05 Czerwiec 2023 - Walerii i Bonifacego
Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego

Ogólnopolska impreza Grojkon 2010 w ZSTiH – pierwsza relacja

23 maja 2010 Aktualności

Poniżej prezentujemy pierwszych kilka zdjęć z imprezy, która odbyła się w dniach 21 – 23 maja w naszej szkole. Udostępniamy również informator konwentowy w którym znajdziesz m. in. to co można było zobaczyć podczas trwania Grojkonu. Dodatkowo uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z modelami lotniczymi i innymi atrakcyjnymi pracami dyplomowymi z zakresu lotnictwa wykonanymi przez uczniów naszej szkoły, które prezentował mgr inż. Marian Kroczek wraz z uczniami kierunków lotniczych. Już wkrótce dodamy nowe zdjęcia, filmy i streszczenie całej imprezy, a działo się naprawdę wiele fajnych rzeczy. ODWIEDZIŁO NAS PONAD 700 OSÓB !!!