Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Grojkon 2010 w ZSTiH !!!

2 maja 2010 Aktualności

Ze względu na uroczystości związane z katastrofą w Smoleńsku, konwent Grojkon odbędzie się w terminie 21-23 maja 2010 roku.   Czym jest Grojkon?     Jest to ogólnopolski zjazd miłośników fantastyki i gier fabularnych oraz wszelkiego rodzaju pokrewnych grup hobbystycznych takich jak fani filmu, gier komputerowych, pasjonaci kultury japońskiej, miłośnicy gier terenowych itp. Grojkon to: Weekend 21-23 maja w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych przy ulicy Józefa Lompy 11 w Bielsku-Białej. Ponad 300 godzin programu. Ponad 600 miłośników gier z całej Polski. 6 Bloków Atrakcji. Największe na Podbeskidziu turnieje gier strategicznych, bitewnych i karcianych o randze ogólnopolskiej. Znani i nagradzani pisarze na spotkaniach autorskich. Ponad 30 prelegentów z całej Polski. Trzy dni konkursów z nagrodami. Turnieje gier komputerowych. Dwie noce przepełnione seansami filmowymi. Ogromny Games Room z wyborem gier planszowych z całej Europy. Największe na Podbeskidziu gry terenowe i kostiumowe. Występy Bractwa Rycerskiego „Chorągiew Żywiecka”. Pokaz Sztuki Ognia „Arkona Fireshow”. Połączenie nowoczesnych technologii prezentacji z promocją „gier bez prądu”. Młody i świeży duch Bielska-Białej. Kluby młodzieżowe z całej Polski.       W tym roku odbędzie się druga bielska edycja tego konwentu, trzecia w całej historii imprezy. Miejsce i data      Grojkon 2010 odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej przy ulicy Józefa Lompy 11. Lokalizacja szkoły w Google Mapy dostępna w zakładce kontakt (po kliknięciu w mapę) Szczegóły na www: http://grojkon.com/faq SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!